505 318 873  

Hydraulik-Gazownik

Łódź

Nasza oferta

Usuwanie awarii

Usuwamy awarie domowych urządzeń sanitarnych i hydraulicznych.
Naprawa spłuczek podtynkowych typu Geberit i kompakt, wymiana zaworów napełniających oraz spłukujących
Naprawa lub wymiana kranów, kurków, baterii, zaworów
Naprawy instalacji, likwidacja wycieków, wymiany cieknących rur, naprawa nieszczelnych połączeń
Wymiana lub uszczelnienie syfonów
Naprawa rozdrabniaczy do toalet
To tylko niektóre z usuwanych przez nas awarii hydraulicznych.
Jako hydraulicy Łódź napewno będziemy w stanie sprostać każdemu problemowi związanemu z hydrauliką, z jakimi się Państwo do nas zgłoszą.

awaria spłuczki 
Instalacje wodne

Oferujemy wykonywanie instalacji wodnych, centralnego ogrzewania.
W zależności od specyfiki, wymagań technicznych, rodzaju instalacji oraz możliwości inwestycyjnych klienta wykonujemy:

Instalacje wodne z 
rur miedzianych - wyjątkowo trwałe, estetyczne, odporne na korozję, wytrzymujące wysokie ciśnienia i temperatury, połączenia lutowane i zaciskowe
rur polpropylenowych (zgrzewanych) - trwałe, elastycze, odporne na uderzenia i wstrząsy, doskonałe i jednolite połączenia zgrzewane
rur stalowych ocynkowanych - gwintowane rury stosujemy już tylko w razie konieczności wymiany, np w przypadku awarii. 

instalacje centralnego ogrzewania- wykonujemy z rur miedzianych w połączeniach lutowanych, PP-r -polipropylen zgrzewany, a także z innych zasugerowanych przez inwestora czy pojektanta np Alu-pex

instalacje
Instalacje sanitarne

Prawidłowe wykonanie instalacji sanitarnych choć z pozoru jest proste, to bardzo często spotyka się ich wiele wykonanych nieprawidłowo. Dlatego zanim zlecimy wykonanie tego zadania ekipie remontowej czy budowlanej, warto zastanowić się nad zleceniem tego zadania wykwalifikowanemu i doświadczonemu hydraulikowi. Instalacje opływowe wykonuje się z odpowienich rur i kształtek PVC. Trzeba zawsze wykonywać je zgodnie ze sztuką budowlaną, bądź z wytycznymi zawartymi w warunkach technicznych lub projekcie. Do prawiłowego wykonania instalacji sanitarnej niezbędna jest znajomość nie tylko samych metod wykonywania połączeń, zachowania odpowiednich spadków, ale i również materiałów z jakich daną instalację wykonujemy. Nieprawidłowo wykonana kanalizacja jest poważnym zagrożeniem dla mieszkańców z wielu powodów. Są to m. in. słaby spływ, zapchania, zalania, brzydki zapach z kanalizacji, a nawet dokuczliwy hałas z rur.

instalacje sanitarne
Przepychanie rur, udrażnianie kanalizacji

Zajmujemy się również przepychaniem niedrożnych rur kanalizacyjnych.
Do udrażniania rur stosujemy sprężyny ręczne, w razie potrzeby elektryczne.
Zapchane rury kanalizacyjne udrażniamy mechanicznie i chemicznie, dzięki czemu Państwa instalacja sanitarna będzie ne tylko drożna, ale i czysta bez tłuszczów, brudów i osadów.

przepychanie kanalizacji
Zamrażanie rur

Wykonujemy usługi zamrażania rur wodnych i centralnego ogrzewania.
Posiadamy profesjonalne i niezawodne zamrażarki do rur firm Rems i Rothenberger.
Mamy możliwość zamrażania rur o średnicach od 3/8 do 2 cali.
Zamrażanie jest metodą pozwalajacą zmodyfikować instalację wodną bądź C.O. gdy nie chcemy lub nie ma moźliwości opróżnienia jej z wody lub zakęcenia zaworu odcinającego dopływ. Powstający podczas zamrażania czop lodowy przymarza do powierzchni ścianek wewnątrz rury i na skutek naturalnych właściwości fizykochemicznych wody, rozszeża się zwiększając tym samym siłę nacisku na ścianki i zamyka przepływ.
Zamrażanie jest doskonąłą metodą sprawdzającą się zwłaszcza podczas wymiany kaloryferów. Po wymianie kaloryfera i rozmrożeniu wody w rurach mamy możliwość sprawdzenia szczelności, czego nie można zrobić, gdy woda z pionu C.O. jest spuszczona.

zamrażanie rur
Wymiana kaloryferów

Jedną z usług hydraulicznych jaką wykonuje nasza firma jest wymiana kaloryferów bez spuszczania wody z pionu centralnego ogrzewania.
Wymiany kaloryferów wykonujemy zarówno latem jak i w sezonie grzewczym - zimą.
Stosując metodę zamrażania rur możemy wymienić kaloryfer bez względu na porę roku czy sezon grzewczy. 
Zimą spółdzielnie mieszkaniowe napewno nie wydadzą zgody na spuszczenie wody z pionu czy całego bloku, gdyż nie można pozbawić ciepła mieszkańców. 
Można jednak zamrozić gałązki doprowadzające wodę do danego kaloryfera i wymienić grzejnik, bądź go całkowicie zlikwidować bez ingerencji w instalację C.O.

02 kwietnia 2016